BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

senas irasas | insjunkit šviesas

dėmesio, policija prašo įsijungti švieseles. o mano nuomone geriausiai išvis, įpraskit visada važinėt su šviesom, ir mažiau bus bėdos kelyje - o tai dabar važiuoja moliai prietemoje (”dar ne naktis, nėr čia ko darmai lempučių degyt”) arba lietuje (”nestipriai lyja, kam čia tas lempas jungti..”), taip ir laukia kol kas jiems bakstels nepastebėjęs (pačiam ne mažiau 10 kartų tokius taupuolius vos neteko sudaužyti).

nu jo, pasakysit - važinėsiu čia įsijungęs šviesas, juk tada lemputes reikės keisti ne kas 5, o kas 3 metus..

toks tad lietuvių mąstymas.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. bujakauskas:

  Kaip šiuo metu besimokantis vairuoti galiu paliudyti, kad KET reikalauja kiaurus metus riedėti su įjungtomis artimosiomis.

 2. Draugishkas:

  tajgy seniaj reikia su lempom vazineti… ipratau po ziemos tai auto rezimu gaunas :D

 3. Originalas:

  dabar vasarą, kai saulė spigina, tai nx jas jungt, jei net neįžiūrėsi galingiausių halogenų, kai saulė tvieskia… man tai p, kai tvieskia saulė vistiek važinėju be šviesų, o mentai nei kart nestabdė dar dėl to, nes turbūt neįžiūri ar įjungtos. :DD bet jei nespigina saulė, tai ir dieną su šviesom važiuoju pagal KET..

  vistiek čia durna taisyklė, tik todėl sugalvota, kad atsiranda lempikių taupytojų, kurie seniau dar aiškindavo, kad čia ne visai tamsu ar ne visai lyja :DD tai padarė all day night long, kas nėr logiška iš esmės..

  "50. eismo dalyvių elgeys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu." prisimenu geriausią taisyklę, kuri išsprendžia visą šitą bullshit. jei visi pradžią KET įdėmiau paskaitytų, tai nereiktų tokių bullshit galvot. :/

  Redagavo Originalas 2007-07-11 23:24

 4. scorps:

  gerbiamieji, ar matot kad subj. irasyta "Senas Irasas"? :)

  cia mano pirmi du postai, 2 metai su trupuciu atgal, todel ziniu teisingumas/aktualumas kiek pasenes taipogis :)

  originalas: patikek, net ir RYSKIAI plieskiant saulei, lempos yra gerai - kai eini "ant lenkimo" daugiau geriau pavyksta ivertinti atstuma iki susidurimo kaktomusa kandidato judancio tau priespriesine eile, patikek manim. o lemputes.. taupyt.. pf, tik loxai taip daro. arba bomzai - bet tai is ko jie tada benza perkas?

 5. toMix:

  gerai kad nepamenu kada jau begamino masinas kur "svieseles" issijungia…

 6. scorps:

  ka turi omeny? manai visos naujos masinos eina su automatiskai isijungianciom sviesom? arba negalima tos automatikos "atjungti" poros peles mygeliu paspaudimu servise? deja, deja..

 7. Marlen:

  Deja,zm tajsykles supranta kajp poreiki-privelegjja jas lauzytj

 8. Marlen:

  Deja,zm tajsykles supranta kajp poreiki-privelegjja jas lauzytj

Rašyti komentarą